אכילה רגשית בצל המלחמה

אתגר 10 השבועות
לירידה במשקל

10 מפגשים שבועיים בני שעה וחצי

עם מה תצאי מאתגר 10 השבועות ?

תצליחי לבלום
את העלייה במשקל

תצליחי לרדת במשקל תוך 10 שבועות ולשמר את הירידה

תצליחי לאזן
את האכילה שלך

תצליחי להתמודד עם האכילה המפוזרת והנשנושים האינסופיים

תצליחי להתמודד
עם האכילה בסטרס

תצליחי להתמודד
עם הלחץ והחרדות

תלמדי להבין מה המנגנונים שמביאים אותך לנפילה באכילה ואיך להתמודד

תצליחי לרדת במשקל מבלי לפגוע בזרימה הטבעית של אורח החיים שלך

תקבלי כוחות ואנרגיות למשפחה, לילדים, לעבודה

ועוד כלים פרקטים שתוכלי ליישם בחייך

כל אחת מאיתנו מגיבה אחרת לסטרס

את מוצאת את עצמך אוכלת אכילה מפוזרת ומנשנשת בלי סוף?

את עולה במשקל ומתוסכלת שלא מצליחה להפסיק את האכילה הרגשית?

את יודעת שזו אכילה מחוסר שקט , לחץ , חרדה ובכל זאת לא מצליחה להפסיק ?

כל אחת מאיתנו מגיבה אחרת לסטרס

את מוצאת את עצמך אוכלת אכילה מפוזרת ומנשנשת בלי סוף?

את עולה במשקל ומתוסכלת שלא מצליחה להפסיק את האכילה הרגשית?

את יודעת שזו אכילה מחוסר שקט , לחץ , חרדה ובכל זאת לא מצליחה להפסיק ?

קודם כל חשוב לא להלקות את עצמך
זו תגובה טבעית !

העניין הוא שאת יכולה לספוג את זה לזמן מוגבל כי בשלב מסוים המשקל עולה ועולה וגם זה מוסיף לדכדוך , מאוד מוריד אנרגטית ומכביד נפשית ומשליך על שאר תחומי החיים שגם ככה די בכאוס בתקופה הזו.

מצד אחד אין לך את כוחות נפש ופניות להתמודד עם מה את אוכלת ומצד שני העלייה במשקל זה עוד גורם שמוסיף לדכדוך ולירידה האנרגטית

אני יודעת מה את עוברת מאז ה 7.10

חוויה מטלטלת וקשה ברמה שלא הכרנו או חווינו מעולם וזה כנראה עוד ייקח זמן…

אם את מרגישה שאת צריכה למצוא את הדרך להתאזן ולייצר עוגנים של יציבות והצלחה שירימו אותך אנרגטית, שאחד מהם זה להתאזן באכילה ולקבל כלים להתמודדות עם האכילה בסטרס

אני רוצה להציע לך את עזרתי  כדיאטנית קלינית 30 שנה המתמחה באכילה רגשית ועובדת ב CBT ובמגוון רחב של שיטות של טיפול רגשי בקורס קבוצתי  פרקטי ומעשי לירידה במשקל.

נשים שעברו את האתגר מספרות

"סיגל, איזה מזל שהגעתי אליך בחיפושיי אחר ליווי לשינוי מערכת היחסים שלי עם אוכל. היה לי מאוד ברור שאני רוצה להשתחרר מהדיאלוגים ההרסניים שחיים בתוכי ומחוצה לי ומשפיעים עליי כל כך. רציתי להחזיר לעצמי את ההקשבה לגוף ולמנגנון הרעב והשובע הטבעי שלי. תודה סיגל על ליווי ותמיכה מסורים ומלאי השקעה. קיבלתי אצלך כל כך הרבה ידע וכלים להיות נחמדה יותר אל הגוף שלי ותודה שקיבלת והתאמת את הליווי לצרכים והבקשות המיוחדות שלי. התוספת הנעימה של התהליך זה שירדו ממני נכון לרגע זה 11 קילו ללא מאמץ ובלי התפשרות כלשהי. תודה!"

חגית ארליך

"בזכות הדיאטנית שלי ירדתי כבר 26 ק"ג. בניית תפריט שתואם את סדר היום שלך, דברים שאת אוהבת או לא אוהבת ומצב בריאותי אבל זה לא רק התפריט. השינוי הוא בראש ולא רק בצלחת, ממליצה מאוד!"

עידית גבריאל

"ממליצה בחום על האחת והיחידה. דיאטנית הכי מקצועית שהכרתי. מעבר לתפריט עובדת הרבה גם על הצד המנטלי, איך להתמודד עם אתגרי היום יום, איך לשלב את תהליך הירידה בחיים שהם לעיתים מורכבים."

הגר טאו ברש

"אצל סיגל זה לא מסתכם רק בתפריט אלא תהליך שממש עושה שינוי תפיסתי ושינוי עמוד בדפוסי החשיבה בכל הקשור לאכילה. מניסיון."

דרי הדר סונין

"היי סיגל יקרה, רציתי להגיד לך תודה רבה על תהליך מושקע, אפקטיבי ומוצלח. ניסיתי להוריד במשקל פעמים רבות בחיי ותמיד הרגשתי שהתפריטים וספירת הקלוריות לא מספיקים ואצלך קיבלתי משהו אחר שהיה מדויק! ההבהנה של התנהגות האכילה והמודעות לחשיבה שמאחורי הם אלו שהיו עבורי מדויקים ובזכותם הצלחתי להגיע למשקל היעד שלי ולאמץ הרגלים בריאים להמשך. הזמינות שלך לכל שאלה בכל שעה הייתה מדהימה וסייעה גם היא לתהליך. אני מודעה לך המון על כל הכח שנתת לי ולנו בקבוצה!"

שירלי בר טוביה

"וואו איזה שינוי זה עשה לי! אני אחרי 8.5 קילו ולפני עוד ארבעה ליעד ואני רוצה להגיד לכם שאני עושה את זה בכיף, במסעדות, באוכל, בלי לריב עם עצמי ועם המשקל בשלווה. סיגל לא רק מדייקת את האוכל וצריכתו, היא מעבירה שינוי מחשבתי, שככל שתתמסרו אליו ככה יצליח יותר. מאוד ממליצה לכל מי שרוצה פתרון רגוע, יסודי ונכון"

מירי וקסלר

"אחרי שכבר ניסיתי כל כך הרבה שיטות להוריד במשקל הגעתי לסיגל. 'הרזייה בכח המחשבה' - נשמע מבטיח אז החלטתי לנסות. בתחילה הייתי סקפטית אך הופתעתי לטובה. הסדנה עברה לי בהנאה גדולה והציפיה למפגש רק הלכה וגברה משבוע לשבוע. במסגרת המפגשים הצפנו קשיים, חוויות והכל באוירה נעימה וקלילה בביתה של סיכל. הקסם בתהליך שעברתי אצל סיגל הוא שהאוכל כבר לא אישיו. למדתי להקשיב לגוף, לאכול הכל ובמידה לצד ספירת קלוריות והכי חשוב שלא ויתרתי לעצמי גם אם לפעמים לא היה קל (בעיקר בתחילת התהליך). הליווי והתמיכה לאורך כל הדרך של סיגל וגם של חברי הקבוצ היו אבן דרך חשובה בתהליך. כיום לאחר שהשלתי 10 ק"ג ממשקלי האוכל לא מנהל אותי יותר אלא אני אותו, אני בשליטה ובהקפדה טבעית על התזונה. הטמעתי את הכלים שרכשתי בסדנה והם ילווני כל חיי. ומה שיפה בכלים שסיגל נותנת הוא שהם כלים לדרך חיים - זו לא עוד סתם דיאטה. ממליצה בחום רב!! סיגל מקצועית, מקסימה ועם לב זהב!"

מיכל הדר

לשיחת התאמה לאתגר וקבלת מידע נוסף השאירי פרטים

*קיימת אפשרות לטיפול פרטני למי שאינה מעוניינת בקבוצה*

נבנה ב – 🤍 ע"י SA STUDIO – מיתוג, שיווק ובניית אתרים לעסקים